Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

7. 3. 2015 Halový turnaj v Jincích

12. 3. 2015

Další halový turnaj Pičín Cup 2015 úspěšně proběhl 7. 3. 2015 v hale ZŠ Jincích. Turnaj, který náš tým organizoval dopadl opět nad očekávání dobře. Účast byla hojná a hráči i další návštěvníci spokojení. Naši žáci skončili na 7. místě, což je sice škoda, jelikož jsme doufali v boj o přední umístění, ale za svou hru se určitě nemusí stydět. Výkony podávali velice slušné a na jejich zápasy se dobře dívalo. Příště zabojujeme a zahrajeme snad i o medailové umístění. Každopádně bychom rádi moc poděkovali nejen hráčům za jejich účast, snahu a výkony, ale i všem rodičům a dalším zúčastněným za pomoc při organizaci a další podporu, která nás velice těší. Děkujeme a těšíme se na další setkání.

PŘIPOMÍNÁME!!!

Léto se blíží, připravte si proto poznámky a připomínky k táboru, abychom to mohli společně naplánovat a užít si společně další skvělý NEJEN fotbalový zážitek :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář