Výzva pro příznivce Pičínského fotbalu

14. 2. 2012

Vážení sportovní přátelé,

vzhledem k reorganizaci Fotbalové asociace České republiky(dále jen FaČr) si vás dovolujeme tímto dopisem oslovit v rámci dalšího vašeho členství v TJ Sokol Pičín. Dlouho jsme nevybírali členské příspěvky ale do budoucna to již nejde.FaČr požaduje od nás příspěvky odevzdávat proto jsme se rozhodli vás oslovit. Na valné hromadě Sokola Pičín byly odsouhlaseny čl.příspěvky ve výši: aktivní člen 500,00kč, neaktivní a důchodce 250,00Kč na rok s tím,že budou vybrány a zaplaceny do konce března 2012. Povinnost platit příspěvky je ve všech sdruženích jak sportovních tak zájmových i politických. Nechceme rozhodovat o vás a vašem členství v TJ Sokol Pičín bez vašeho souhlasu. Je jen na vašem svobodném rozhodnutí zdali chcete býti nadále našimi členy a tím podporovat další rozvoj pičínského fotbalu. Za poslední tři roky se v pičínském fotbale udály velké změny. Přebudovali jsme hřiště,provedli vyrovnání,nové osetí trávy a vybudovali nové treninkové hřiště. To vše s novou podzemní automatickou závlahou na obou hracích plochách. Hodně nám pomohl Obecní úřad a hlavně vlastní práce bez které bychom se neobešli.Letos se chystáme na přestavbu sportovních kabin a vybudování většího zdroje vody na závlahu hřišť. Chceme dokončit oplocení celého areálu a to vše stojí nemálo úsilí a co si budeme namlouvat také dost finančních prostředků. Vloni A mužstvo postoupilo do III. třídy a letos bychom chtěli postoupit do okresní soutěže. Předpoklady jsou neboť po podzimní části nasbírali Amužstvo 39 bodů ze třinácti utkání a jsou na prvním místě s velkým bodovým náskokem. Založili jsme opět mládežnický oddíl jako budoucí hráčskou základnu. To je jen v krátkosti o naší činnosti. Budeme rádi když nás nadále budete vnímat jako svůj oddíl a podpoříte nás. V opačném případě vám děkujeme za to,že jste nám věnovali čas a odpověděli na náš dotaz.

Příspěvky prosím předejte pokladníkovi naší TJ v hotovosti p. Jirimu B.

Za TJ SOKOL Pičín jednatel Felix Š. v.r.