Máme dotaci přes MAS Brdy-Vltava

17. 1. 2024

Náš spolek TJ Sokol Pičín z.s. získal prostřednictví MAS Brdy-Vltava dotaci z Programu rozvoje venkova.

Díky získané podpoře mohlo být zakoupeno vybavení pro spolkovou a kulturní činnost. Toto materiální vybavení bude použito pro naši mládež a děti. Zcela jistě to ocení jak naši fotbalisti, tak i jejich rodiče, kdy se jedná i o výraznou podporu jejich dětí v oblasti sportovního oblečení. Nezbývá tedy než poděkovat MAS Brdy-Vltava za jejich pomoc při realizaci tohoto dotačního titulu.

Dotace byla získána ve výši 80 % celkových způsobilých výdajů projektu, zbytek prostředků poskytl klub ze svých zdrojů.

Dotace nebyla zatím ze strany SZIFu proplacena, aktuálně čekáme na schválení Žádosti o platbu.